Chirurgia
krótkoterminowa

Rejestracja pod numerem telefonu: (34) 372-19-84Chirurgia krótkoterminowa zwana jest często Chirurgią Jednego Dnia. Stała się powszechna około 10 lat temu w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, w Polsce zaś funkcjonuje dopiero od kilku lat. To alternatywa dla standardowej opieki szpitalnej.

Powstała, by skrócić czas określonego zabiegu do niezbędnego minimum. Dlatego zwykle pacjenci są przyjmowani i wypisywani w przeciągu 24h.

Wpływa to korzystnie na samopoczucie pacjenta i eliminuje niepotrzebny stres związany z przedłużonym przebywaniem w szpitalu oraz z okresem nieobecności w pracy. Przed wykonaniem zabiegu pacjent jest starannie diagnozowany przez lekarzy. Po zabiegu pacjent zamiast rekonwalescencji w szpitalu może dochodzić do zdrowia we własnym domu.


CENNIK świadczeń zdrowotnych poza NFZ

Zakres wykonywanych świadczeń:

  • Chirurgia ogólna
  • Położnictwo i ginekologia
  • Okulistyka
  • Otolaryngologia
  • Urologia 

Chirurgia ręki

Dr Paweł Zejler, jest jednym z siedmiu lekarzy w Polsce, którzy posiadają dyplom europejskiego chirurga ręki.

Dowiedz się więcej

Histeroskopia

Chirurgia krótkoterminowa w zakresie ginekologii.

Dowiedz się więcej

Szanowni Państwo,

w związku z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego dalej „RODO”), przekazujemy informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:

kliknij aby przeczytać