PORADNIA AUDIOLOGICZNA

REJESTRACJA SPECJALISTYCZNA: (34) 322-55-22


Przyjmują:

  • Lek. med. Jolanta Korn
  • Lek. med. Jolanta Prusek
  • Lek. med. Grażyna Izydorczyk


ABR

Rejestracja słuchowych potencjałów wywołanych pnia mózgu (ABR, BERA) to badanie słuchu, które stosuje się zarówno w badaniach przesiewowych, jak i diagnostycznych. Pozwala wykryć uszkodzenia słuchu w obszarze ucha środkowego, ślimaka, nerwu słuchowego i pnia mózgu.

  • Zapisy: p. Kuropatwińska Grażyna
    535-500-169Otoemisja

Otoemisja akustyczna (ang. otoacoustic emission – OAE) – nazywana również emisją otoakustyczną jest to jedna z obiektywnych metod diagnostycznych stosowanych w audiologii. Metoda ta pozwala na wykrycie niedosłuchu odbiorczego pochodzenia ślimakowego.Tympanometr kliniczny

Tympanometr kliniczny urządzenie przeznaczone do wnikliwej diagnostyki ucha środkowego, umożliwiające wszystkie typy badań.

Szanowni Państwo,

w związku z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego dalej „RODO”), przekazujemy informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:

kliknij aby przeczytać