PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA

REJESTRACJA SPECJALISTYCZNA: (34) 322-55-22

Program profilaktyki raka szyjki macicy
Program profilaktyki raka szyjki macicy adresowany jest do kobiet w wieku 25-59 lat które nie wykonały badania cytologicznego w ciągu ostatnich 3 lat.


Przyjmują:

  • Dr n. med. Grażyna Adamkiewicz
  • Lek. med. Marek Czyż
USG

Rodzaj badania medycznego, podczas którego mierzy się objętości i pojemności płuc oraz przepływy powietrza znajdującego się w płucach i oskrzelach w różnych fazach cyklu oddechowego. Spirometria ma na celu określenie rezerw wentylacyjnych układu oddechowego. Badanie wykonuje się przy pomocy urządzenia zwanego spirometrem. Spirometria jest niezbędna do rozpoznania i kontroli efektów leczenia częstych chorób układu oddechowego: astmy i POChP.

Cytologia

Cytologia, czyli badanie cytologiczne, to badanie diagnozujące raka szyjki macicy, będącego przyczyną śmierci aż pięciu Polek dziennie. To dlatego każdy ginekolog powinien wykonać takie badanie swoim pacjentkom przynajmniej raz w roku. Nie daj się zaskoczyć temu cichemu zabójcy kobiet.

Nie wymaga skierowania

UWAGA !


W związku z ogłoszeniem zagrożenia epidemicznego w naszym kraju preferowana forma kontaktu pacjenta z lekarzami i pielęgniarkami naszej placówki jest

kontakt telefoniczny


Informujemy, że rejestracja telefoniczna jest na niżej podany numer telefonu:

Poradnie specjalistyczne: (34) 322-55-22
Poradnie internistyczne: (34) 322-71-71
Poradnia dziecięca: (34) 322-27-58


Apteka na terenie poradni czynna:

od poniedziałku do piątku: 7.30 – 20.00
sobota: 7.30 – 14.30